Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» у липні провів рекордну кількість екскурсій.

Про це повідомляється на сайті заповідника.«Маємо рекордне зростання кількості екскурсій для липня – 665. Для порівняння в «докоронавірусні» роки: у липні 2019 р. – 598, у липні 2018 р. – 489. В основному в Чернігів помилуватися пам’ятками архітектури та дізнатися про минуле міста завітали малочисельні групи або сімейні», – написав учений секретар установи Сергій Черняков.

Читати  У лісах Житомирщини розквітає собачий зуб

За його словами, приємною є і тенденція розширення географії відвідувачів музейних об’єктів. Адже в травні-липні «Чернігів стародавній» оглянули жителі фактично всіх регіонів України. Найбільше серед них гостей зі столиці та Київської області.

Водночас Черняков зауважив, що збільшення кількості екскурсій відбулося на тлі зменшення кількості відвідувачів, що завжди спостерігається у липні. Цей рік винятком не став. У червні в заповіднику побувало понад 30 тис. людей, у липні – 21 тисяча.

Читати  Bees Airline буде літати з Херсону до Грузії: деталі

Національний заповідник «Чернігів стародавній» – один із головних туристичних об´єктів Чернігівщини та України. До його складу входять 29 унікальних пам´яток архітектури та історії, шість із яких збудовані в домонгольський період і, на думку фахівців, є одними з найдавніших у Східній Європі. Частина об´єктів заповідника – діючі храми та монастирі (Спасо-Преображенський собор, П´ятницька церква, Троїцький собор, Свято -Успенський Єлецький монастир), інша частина (Борисоглібський собор, Колегіум, Антонієві печери) – музеї.

Читати  На Херсонщині відкриють музей «Таємниці острова Джарилгач»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *