Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Замок Коломарес – одне з найпопулярніших місць курортного містечка Бенальмадена в іспанській Андалусії. Хоча він не має історичної цінності, однак споруду вважають найбільшим у світі пам’ятникои Христофору Колумбу.Замок побудував доктор медицини Естебан Мартін, а допомагали йому всього 2 робітники. Будматеріалами для нього стали камені, цегла і цемент.

Лікар і Христофор Колумб

  • Іспанський хірург-емігрант Естебан Мартін жив у США.
  • Там він помітив, що італійсько-американська громада претендує на Христофора Колумба як на власного.
  • Будучи корінним іспанцем, це сильно роздратувало його, тому він почав обдумувати способи повернення спадщини суперечливого моряка.
  • Тож відмовившись від своєї кар’єри, Мартін повернувся до Іспанії і провів решту життя, будуючи епічний пам’ятник на землі, яку він придбав.
Читати  Жодних заходів безпеки: туристи здивовані небезпечною ситуацією на популярному курорті

Будівництво замку

Не маючи ні будівельного досвіду, ні архітектурних знань, він найняв двох місцевих мулярів і у 1987 році почав зводити замок. Впродовж наступних 7 років вони будували фасади та вежі, які розкинулися на майже півтори тисячі квадратних метрів вершини гори.

Задуманий як еквівалент книги, споруди розповідають про плавання моряків та їхні численні пригоди. Мартін навіть побудував каплицю для розміщення кісток Колумба, хоча насправді досі невідомо, де похований його прах.

Читати  Аеропорт "Київ" закриють у 2024 році: названо причину

Щоб закінчити будівництво до святкування 500-річчя експедиції Колумба, у 1992 році лікар звернувся до короля Іспанії з проханням посприяти цій справі, однак той не виявив зацікавленості. Мартін був приголомшений, адже ніхто так не прагнув повернути моряка до Іспанії, як він.

Попри те, що ніхто не цікавився його нетрадиційним проєктом, через 2 роки він таки закінчив його. Прах Мартіна лежить у каплиці, побудованій для Колумба.

Читати  5 термінів, які передають шведський стиль життя

Справу перейняв син

На деякий час замок став місцем для соколиного скотарства, і, здавалось, що як пам’ятник він назавжди втрачений. Але син Мартіна взявся за цю справу. Він покращив озеленення, щоб воно відповідало красі замку, та просунув історію свого батька. В результаті це місце стало магнітом для багатьох мандрівників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *