Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Стюардеса американської авіакомпанії Кет Камалані поділилася порадами щодо того, як правильно збирати валізу в поїздку.

Дівчина прославилася у соціальних мережах розповідям про свою роботу та цікавими лайфхаками для туристів.


Бортпровідниця порекомендувала розміщувати важкі речі на дні сумки – так валіза не перекинеться через неправильний розподіл ваги.

Також треба використовувати спеціальні пакувальні чохли або органайзери для речей – це допоможе легко знайти потрібний предмет і збереже порядок у валізі.

Читати  Як зміниться чисельність людей за тисячу років: дані, які зможуть здивувати

Третя порада – помістити намиста і ланцюжки в липку плівку, спресувати її і скласти кілька разів. Такий спосіб перевезення прикрас не дозволить їм заплутатися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Стюардесса американской авиакомпании Кэт Камалани поделилась советами о том, как правильно собирать чемодан в поездку.Девушка прославилась в социальных сетях рассказам о своей работе и интересными лайфхаками для туристов.

Бортпроводница порекомендовала размещать тяжести на дне сумки – так чемодан не перекинется из-за неправильного распределения веса.

Также надо использовать специальные упаковочные чехлы или органайзеры для вещей – это поможет легко найти нужный предмет и сохранит порядок в чемодане.

Читати  Кумедні скарги туристів: нова порція дивних та веселих "нарікань" на відпочинок

Третий совет – поместить бусы и цепочки в липкую пленку, спрессовать ее и составить несколько раз. Такой способ перевозки украшений не позволит им запутаться.


Fatal error: Cannot redeclare move_comment_field_to_bottom() (previously declared in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php:9) in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php on line 9