Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Досвідчений мандрівник поділився простою хитрістю, як можна безкоштовно поїсти і випити в аеропорту. Про прийом він розповів на платформі Reddit, де його допис обговорило майже 20 тисяч осіб з США і Великобританії, передає сайт Daily Star. 

Виявляється, щоб безкоштовно поїсти в аеропорту, потрібно просто зробити вигляд, що ваш рейс затримується. Підійдіть до виходу, де сидять пасажири, відправлення яких відкладено.

Читати  Кращі інстаграмні місця Черкас для класних фото

“Авіакомпанії завжди надають безкоштовні закуски і напої людям, чиї плани вони зруйнували, – пише мандрівник. – Просто уявіть, що ви теж один з них й насолоджуйтеся безкоштовною їжею”.

У коментарях під цією розповіддю один з користувачів також зазначив, що перевізники часто влаштовують сендвіч-стійки в зонах обслуговування аеропортів, наприклад, коли затримується відразу багато рейсів. “Вам залишається тільки постояти пару хвилин в черзі, а потім просто забрати їжу з собою”, – додав він.

Читати  Апокаліптичний пейзаж: гірськолижні курорти накрило піском із Сахари

Однак деякі користувачі засумнівалися в тому, що цей трюк спрацює, адже “більшість авіакомпаній перевіряють посадковий талон, перш, ніж допустити пасажирів до столу”. Але знайшлися й ті, які підтвердили, що користувалися подібною хитрістю не один раз. Щоправда, мова йшла про американські авіалінії та аеропорти.

“Словом, якщо у вас буде вільний час перед вильотом, – все одно спробуйте”, – резюмують журналісти Daily Star.

Читати  "Місто-острів": що подивитися у одній з найцікавіших локацій Тернопільщини

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *