Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Про що цей фільм?
Цей фільм про процес підготовки трейлу для катання на байку від вершини гори Ворожеска вниз до однойменного озера, а також про всі пригоди, які трапилися з нами в цій експедиції.DISCOVER UKRAINE SVYDOVETS’ – невеликий, проте справді цікавий фільм, який буде приємно подивитися вдома у затишній атмосфері з гарячим чаєм та печивом.

А тепер трохи розкажемо, як усе відбувалося.

Сьогодні ми відправляємося в чергову поїздку. Раніше ми вже тут бували і обіцяли повернутися.

озеро Ворожеска 1460м

 

Зазвичай, речі починаємо збирати ще за декілька днів до поїздки, бо потрібно підготувати чимало спорядження. А оскільки цього разу на нас чекала експедиція на цілий тиждень, стафу було особливо багато.

гора Ворожеска 1731м

Відправляючись у подорож, потрібно враховувати, що погода у горах може бути дуже мінлива і непередбачувана. Відповідально поставтеся до вибору спорядження і будьте готовими до різних ситуацій.

Читати  Морська вода біля узбережжя Одещини відповідає санітарно-гігієнічним вимогам – МОЗ

No dig no ride, – це те, що ми намагаємося передати усім людям небайдужим до катання в горах. Якби кожен доклав хоч трішки зусиль до будівництва трейлів у горах, то кататися у Карпатах було би ще цікавіше.

За кордоном велосипедна інфрастуктура вже давно розвинена, до старту траси можна піднятися на звичайному авто по ґрунтовій дорозі та спуститися по підговленому трейлу. В Україні ми лише розпочинаємо цю історію.

Свидовецький масив – це унікальне місце в українських Карпатах, побувавши тут я відкрив наші рідні гори зовсім по-новому – ці скелясті обриви, зелені схили, неймовірні, чисті озера.

Оточуйте себе людьми, близькими по духу, з нестримним бажанням до відкриттів. Навіть проблеми та негоди приємно переживати у дружній команді.

Перший «штурм» Свидовця пройшов для нас не надто успішно. Після атмосферного вечора у колі друзів, природа приготувала нам свої сюрпризи. Шквальний вітер та сильний дощ не давали заснути майже цілу ніч, генератор не заводився, техніка не зарядилася, тому довелося спускатися донизу і чекати наступного «вікна» у погоді.

Читати  На Житомирщині визначили 5 туристичних «магнітів»

Відновили сили у мобільному офісі Ukraine Gravity, полагодили генератор, просушили спорядження – і от ми знову на Свидовці.

Природа оцінила нашу наполегливість і зустріла сонечком. Цього разу наш “бейз кемп” ми розмістили у більш спокійному місці.

Кожен ранок на Свидовці розпочинався близько 4.30 під музику AC/DC. Більше нічого нас не могло витягнути з теплих та затишних наметів на вулицю. Ще одна досить серйозна мотивація прокинутися до світанку – запашна кава та смачний сніданок. Потім зібрати інструменти і відправитися підготовлювати трейл.

Ловіть від Ukraine Gravity невеличкий секрет: аби зробити найкрутіші фото, проведіть в горах хоча б одну ніч. Більше ночівель – більше шансів побачити щось справді унікальне.

Читати  Тимошенко заявив про перемовини України з HBO щодо створення туристичної локації у Чорнобилі

Чумацький шлях

Ви часто нас запитуєте звідки ми черпаємо енергію? Можливо, це буде незвично чути від суворої чоловічої команди Ukraine Gravity, але так, ми шалені естети, і у нас дуже великий потяг до неймовірних краєвидів. Нам стало не цікаво кататися на байках в межах відомих трас чи в байкпарку. Ми любимо відкривати для себе нові цікаві локації.

На завершення хочемо вам сказати одне: це була неймовірна пригода, і якщо ви досі ще вагаєтеся, чи варто вирушити в гори за черговою порцією адреналіну, – воно однозначно того вартує!

Тому, друзі, ми будемо дуже раді, якщо ця невеличка стаття розбудить у вас бажання до пригод та нових звершень. Будьте здорові та щасливі!

Команда Ukraine Gravity

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *