Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Виняток зроблено для регулярних рейсів між Тбілісі і Мюнхеном, Парижем і Ригою, а також евакуаційних, вантажних, урядових і медичних рейсів.
Грузія продовжила заборону на більшість міжнародних пасажирських авіарейсів до 31 серпня. Це передбачає повідомлення для льотного складу NOTAM G0105/20, яке влада країни випустила 21 липня. Воно обов’язкове для виконання всіма авіакомпаніями, передає avianews.com.Виняток зроблено для регулярних рейсів між Тбілісі і Мюнхеном, Парижем і Ригою, а також евакуаційних, вантажних, урядових і медичних рейсів. Агентство цивільної авіації Грузії вже заявило про завершення переговорів з авіакомпаніями Air France і Lufthansa і майбутнє відновлення рейсів у найближчі дні за затвердженими маршрутами. Першою в Грузію повернеться німецький авіаперевізник. Lufthansa з 2 серпня буде обслуговувати лінію Мюнхен-Тбілісі на літаках Airbus A319 з частотою два рази на тиждень, розповіли в агентстві. Air France полетить з Парижа в Тбілісі на літаках A320 і A321 з 8 серпня з аналогічною частотою. Обидві авіакомпанії будуть виконувати нічний розворот в Грузії, який передбачає виліт з Європи ввечері і повернення з Тбілісі вранці наступного дня.

Читати  SkyUp відновлює внутрішні рейси до Одеси

Раніше Грузія планувала дозволити регулярне міжнародне авіасполучення в країні з 1 липня, проте перенесла цей термін на 1 серпня через погіршення ситуації з пандемією коронавірусної інфекції. В останні тижні в країні фіксуються не більше 10 нових випадків COVID-19 щодня, завдяки чому Європейська рада рекомендувала включити Грузію в список країн, громадяни яких можуть відвідувати Євросоюз і країни Шенгенської зони, в тому числі з туристичною метою.

Читати  Україна увійшла до списку найдоступніших гірськолижних напрямків у Європі

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *