Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Музеї македонської визвольної боротьби у Скоп’є (Північна Македонія) запрацював україномовний аудіогід.

Це – перший україномовний аудіогід у цій країні та 29-й у межах ініціативи дружини Президента Олени Зеленської, повідомляє пресслужба глави держави.«Україномовні аудіогіди покликані робити культурний міжнародний спадок доступним для наших співвітчизників, а українську – помітною для іноземців. Сьогодні ми запускаємо 29-ий аудіогід в нашій мережі. Кожен з них – важлива частина проєкту культурної дипломатії, а для мене – це впевнені кроки в розбудові іміджу України у світі», – сказала перша леді.

Читати  Буковинські лісівники планують збудувати дорогу до станції "Памір" на горі Томнатик

Зазначається, що в Музеї македонської визвольної боротьби представлено понад 3 тис. старовинних експонатів, пов’язаних з історичною та культурною традицією народу, боротьбою за визволення та створенням незалежної держави.

Крім того, за даними ОП, у ньому зберігаються твори українських митців: чверть картин з колекції закладу створені Олексієм Кулаковим, Ларисою Бондаренко та Наталією Папірною.

Читати  У Норвегії можна орендувати будинок-шпаківню із розкішним краєвидом на фіорди

В Офісі глави держави розповіли, що воскові фігури видатних постатей македонської історії, презентовані в музеї, також виготовили українські майстри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *