Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Влада Непалу дозволила сходження на Еверест після річної заборони у зв’язку з пандемією. З квітня альпіністи зможуть підкорювати вершину за умови дотримання заходів для боротьби з поширенням COVID-19.Зокрема, альпіністам необхідно пред’явити свіжий ПЛР-тест, пройти обов’язковий тижневий карантин. Також мати в складі експедиції лікаря, обмежити контакти членів експедиції своєю групою, і дотримуватися гігієнічних протоколів.

Читати  SkyUp навесні запустить рейси з Києва до ще одного міста Франції

Це (дозвіл на сходження на Еверест) буде… попри умову тижневого карантину і негативного тесту на коронавірус, – зазначили в департаменті міністерства туризму Непалу.

За оцінками міністерства близько 300 іноземних альпіністів подадуть заявки на сходження на Еверест за час весняного альпіністського сезону, який починається у квітні й триває до кінця травня.

Читати  Для відзначення 400-річчя Хотинської битви організують триденний фестиваль

Рішення відкрити Еверест для альпіністів викликало суперечки. Наприклад, одна туристична компанія скасувала свої весняні експедиції з міркувань безпеки. В той сами час влада Непалу хоче послабити карантинні обмеження, оскільки багато людей, які зазвичай заробляють на життя у туристичних таборах під горою, втратили можливість отримувати дохід та забезпечувати свої сім’ї.

Слід зазначити, “китайська” сторона гори залишиться під забороною для альпіністів довше і не відкриється в новому сезоні, який розпочинається у квітні.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *