Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

З 18 серпня 2021 року українська авіакомпанія SkyUp Airlines оновила правила вибору місць у тарифі Standard. Мережею поширювалася інформація щодо скасування можливості безкоштовного вибору місця заздалегідь.Тому авіаперевізник опублікував уточнення. Безкоштовний вибір місця не скасували, а змінили – тепер забронювати його можна за допомогою онлайн-чекіну, за 15 днів до вильоту.

SkyUp не прибрав опцію завчасного вибору місця у тарифі Standard. Змінились тільки часові рамки. Якщо раніше за вказаним тарифом можна було обрати місце відразу при купівлі квитка, то тепер така можливість доступна безкоштовно тільки за 15 днів до дати вильоту,
– заявив Ярослав Колосович, PR-менеджер SkyUp.

Читати  Windrose дозволили здійснювати польоти до морських та зимових курортів: куди літатиме

В пресслужбі лоукостера зазначили, що вибір місця у тарифі Standard під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну став платним. Безкоштовний вибір місця залишається на тих напрямках, за якими послуга онлайн-чекіну не надається.

Умови вибору місця за всіма тарифами: деталі

Basic

Згідно з новими умовами, за тарифним планом Basic з’явилася можливість безкоштовного вибору місць з онлайн-чекіном, за 48 годин до вильоту.

Читати  Обережно, шахраї: в яких країнах найчастіше обманюють туристів

За додаткову плату під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну можна вибрати місця після аварійних виходів і до кінця салону.

Standard

Як вже зазначалося, змінилися умови безкоштовного вибору місць. Його можна вибрати за 15 днів до дати вильоту, та в будь-який час заздалегідь, якщо послуга онлайн-чекіну не надається.

За додаткову плату під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну є можливість вибрати місця після 5-го ряду і до аварійних рядів та місця після аварійних рядів і до кінця салону.

Читати  Повернення українців на Батьківщину: МАУ планує виконати спецрейс до Ізраїлю

Flex

За цим тарифом правила не змінилися. Будь-які місця в салоні – безкоштовно під час бронювання і в будь-який час заздалегідь, включно з онлайн-чекіном, за 30 днів до дати вильоту.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *