Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Щороку понад 50 тисяч людей та членів їх родин отримують право жити й працювати у США. Все завдяки диверсифікаційній візовій лотереї, яка називається Green Card або ж “Зелена карта”.Міграційна юристка Ірина Мазур зауважила, що у лотерею грають не лише ті, хто хоче переїхати у США. А й також багато українців, які вже живуть у цій країні й мають робочі або студентські візи.

Цим людям варто пам’ятати, що візу вдасться отримати лише у випадку, якщо вони ніколи не порушували умови перебування у США. Наприклад, не працювали нелегально. Адже це буде підставою для відмови у видачі імміграційної візи.

Читати  EgyptAir призупинила рейси в Багдад

Уважно перевіряйте дані, які вказуєте

За словами Мазур, щороку умови проведення Green Card стають все чіткішими. При цьому, розширюється й перелік підстав, за якими переможця можуть дискваліфікувати. Це стосується насамперед помилок або невідповідностей при заповненні анкети.

Юристка наголосила, що інформація, яку заявник вказує в анкеті, має відповідати його документам. Й додала, що у 2021 році вже зіштовхувалася з випадками, коли люди вписували імена та прізвища не так, як у закордонному паспорті.

Читати  З України запустять прямі рейси до Ісландії та Сінгапура.

Проблеми через пандемію COVID-19

Якщо до пандемії коронавірусу найголовнішою у розіграші була саме перемога, то тепер все дещо змінилося. Упродовж останніх 2 років не менш важливо встигнути отримати візу. “Дуже обмежена кількість заявників змогла скористатися візою і в’їхати по своєму виграшу”, – пояснила Мазур.

Колективні позови переможців

Щороку американський уряд виділяє конкретну кількість віз для переможців лотереї. Візи “згорають”, якщо їх не використати впродовж фіскального року. Два роки поспіль таке траплялось з тисячами віз переможців. Аби захистити своє право потрапити у США, вони подали колективні позови у суд.

Читати  Столичний Кіт з одноразових виделок повернувся в сквер біля «Золотих воріт»

У серпні 2020 року суд виніс рішення на користь позивачів та зобов’язав Держдепартамент США видати понад 9 000 віз переможцям лотереї 2020 року. Аналогічне рішення, але з набагато меншою кількістю віз (966) суд ухвалив й щодо позову переможців 2021 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *