Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Міністерство культури та інформаційної політики планує розробити туристичну мапу України і модернізувати туристичну сферу.Про це заявив очільник міністерства Олександр Ткаченко і додав, що планується розбудова доріг, що йдуть через туристичні маршрути, створення умов, інфраструктури, маркетингу, інформаційних стендів, реєстру туристичних операторів і готелів.

Окремою частиною проєкту має стати створення туристичних “магнітів”. Міністерство зараз на стадії передпроєктної підготовки, їх основна мета – це залучення інвесторів.

Читати  Названо топ-10 готелів для любителів природи

Олександр Ткаченко зазначив, що зараз працюють над двома туристичними “магнітами” – острів Хортиця і біосферний заповідник Асканія-Нова.

Обидва мають величезний потенціал. Але щоб його розкрити, ми маємо провести величезну підготовчу роботу. Бо та ж Асканія-Нова – це, безперечно, унікальний заповідник. Але до нього важко дістатися… Проїхати наявними там “дорогами”, аби подивитися на тварин, що є у заповіднику, – практично неможливо… Вони не мають достатнього фінансування, аби все це утримувати. А про таку “розкіш”, як можливість переночувати десь поблизу, взагалі не йдеться.,
– зазначив Ткаченко.

Читати  Історико-культурний заповідник «Більськ» матиме свій музей

Міністр анонсував, що скоро вони поділяться деталями проєкту.

Також Олександр Ткаченко спрогнозував, що на відновлення туристичної сфери можна розраховувати не раніше 2023 року.

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *