Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Лоукостер SkyUp змінила правила перевезення ручної поклажі з 20 січня. Максимальна вага ручної поклажі тепер стане більше, але всі пакети з Duty Free, книги та парасольки доведеться запакувати у рюкзаки та сумки.Як розповіли на сторінці компанії SkyUp Airlines на Facebook, нові правила почнуть діяти з 20 січня і будуть поширюватися на всі квитки, куплені після 19 січня.

Читати  В Англії відкрили номер-гуртожиток Ґрифіндора з Гаррі Поттера

Що зміниться з 20 січня

На авіарейсах тепер дозволена ручна поклажа до 9 кг (раніше було 7 кг). Це буде діяти для всіх тарифів компанії.

Максимальні габарити сумки або валізи залишаються незмінними: 55х40х20 см.

Всі додаткові речі (ноутбук, жіноча сумка, барсетка, парасольку, книга, тека для паперів, журнали, товари Duty Free) – потрібно буде розмістити всередині ручної поклажі.

Читати  МАУ відновлює польоти з Києва до Варшави: вартість авіаквитків та розклад рейсів

З верхнього одягу на борт літака дозволено брати тільки те, що знадобиться безпосередньо в аеропорту. Всі додаткові речі доведеться заховати в ручну поклажу.

У пасажирів з’явиться ще одна опція – додаткова одиниця ручної поклажі. Вона діятиме для всіх тарифів, але за різних умов: в тарифах Standart і Flex безкоштовно, а в Basic – за окрему плату, при оплаті онлайн -12$, в аеропорту – 25$.

Читати  Чанд Баорі в Індії: величний колодязь, з якого не можна пити воду

Що буде з квитками до 19 січня

Для квитків, куплених до 19 січня 2021 року будуть діяти старі правила перевезення ручної поклажі – одна одиниця 7 кг з розмірами 55х40х20 см і додатково безкоштовно перевезення предметів до 3 кг вагою і розмірами не більше 35х20х10

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *