Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Українська авіакомпанія SkyUp запровадила плату за реєстрацію в аеропорту для більшості категорій пасажирів регулярних рейсів.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу компанії.Вартість оформлення посадкового талона в аеропорту становитиме 18 євро в еквіваленті національної валюти. Для внутрішніх рейсів нові правила набувають чинності з 1 вересня, для міжнародних — з 1 жовтня.

Читати  Нарбут, Леся Українка і Сенцов. Львівський BookForum назвав найкращі книги 2020 року

Зареєструватися безкоштовно можна онлайн в особистому кабінеті користувача на сайті авіакомпанії. Реєстрація онлайн відкривається за 48 годин та закривається за 5 годин до вильоту.

“Самостійне оформлення займає кілька хвилин, натомість дозволяє значно прискорити проходження аеропортових процедур і скоротити можливі черги. Останнє має особливе значення для зменшення ризиків зараження коронавірусною інфекцією“, – обґрунтовують у компанії запровадження платної реєстрації на авіарейси.

Читати  Куди поїхати відпочивати восени – топ-10 маршрутів

Зазначається також, що платна реєстрація вводиться для пасажирів регулярних рейсів. Чартерні пасажири, як і раніше, зможуть зареєструватись безкоштовно як онлайн, так і в аеропорту.

Крім того, для регулярних рейсів залишаються групи пасажирів, звільнені від оплати за реєстрацію: люди старші 60 років; особи, що мають I та II групу інвалідності; учасники АТО/ООС.

Читати  Від українців не вимагають самоізоляції при поверненні з країн "зеленої зони" - МОЗ

До слова, платна реєстрація поки що діятиме тільки в тих аеропортах, де наразі доступна безкоштовна альтернатива онлайн-чекіну.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *