Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Фонд державних інвестицій Саудівської Аравії оголосив про запуск нового проєкту “The Rig” (“Бурова вишка”). В його рамках в Перській затоці з’явиться нова захоплива туристична локація.Вона буде охоплювати загальну площу понад 150 000 квадратних метрів. Там розкинуться три готелі, ресторани світового рівня, вертолітні майданчики і парк атракціонів.

Проєкт “The Rig”: що відомо

The Rig (“Бурова вишка”) – розважальний об’єкт, на який перебудують одну з нафтових вишок.

Читати  ТОП-5 чудес України, які зобов'язаний подивитися кожен

Крім того, для забезпечення сталого збереження навколишнього середовища поблизу проєкту, він буде слідувати провідним світовим екологічним стандартам.

Цей проєкт є унікальним… атракціоном, який, як очікується, залучить туристів з усього світу, але при цьому буде користуватися особливою популярністю серед громадян і жителів країн Перської затоки,
– йдеться у повідомленні PIF.

Фонд державних інвестицій поки не розкриває місце розташування нової туристичної локації та дату відкриття. Лише повідомляє, що проєкт є частиною його стратегії на 2021 – 2025 роки.

Читати  Ексінженер NASA поділився лайфхаком, як швидко розморозити лобове скло в автівці

Який вигляд матиме проєкт

Рекламний ролик, опублікований Фондом, продемонстрував зображення водних гірок парку, побудованих на буровій платформі та сталево-скляного готельного атріуму в центрі атракціону.

Комплекс включатиме три готелі, ресторани світового рівня, вертолітні майданчики і парк атракціонів, з різними водними розвагами, зокрема екстремальними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *