Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Мальовничі руїни старовинного замку Огродзенець, де знімали частину сцен серіалу «Відьмак», розташовані в 65 кілометрах від Кракова.На хвилі виходу 20 грудня 2019 року на Netflix серіалу «Відьмак», знятого на основі циклу книг відомого польського письменника-фантаста Анджея Сапковського, у Польщі розраховують залучити додаткових туристів, зокрема, до замку Огродзенець, де знімали окремі сцени серіалу.

Як повідомляють у Польській туристичній організації, замок Огродзенець в 65 кілометрах від Кракова був збудований у XIV столітті за часів короля Казимира Великого на найвищій частині Юри Краківсько-Ченстоховської. Нині він є найбільш впізнаваним замком, що лежить на Шляху Орлиних Гнізд. Він є досконалим прикладом майстерності давніх зодчих, які впродовж віків творили з Огродзеньця розкішну дворянську садибу. Найбільшу роль у розвитку об’єкту відіграв торговець та придворний банкір Северин Бонер, який перебудував замок у другій половині XVI століття у ренесансному стилі.

Читати  Turkish Airlines відновила прямі регулярні рейси до Харкова

Втім, часи не пощадили замок, тож з часом він перетворився на руїни. Лише в 1906 році його викупило Польське краєзнавче товариство і облаштувало для потреб туризму. Сьогодні Замок Огродзенець перебуває під опікою спілки «Замок», створеної спеціально для цього об’єкта, яка організовує екскурсії руїнами, а також різноманітні туристичні заходи.

Огродзенець, розташований у мальовничій місцевості, є одним з багатьох палаців і монастирів, які складають Шлях Орлиних Гнізд – один з найбільш мальовничих туристичних маршрутів у Польщі. Своєю назвою завдячує руїнам замків і фортець, зведених за бажанням короля Казимира Великого у XIV столітті на важко доступних скелях, висота яких сягає 30 метрів. Шлях пролягає через два воєводства: Сілезьке і Малопольське. Замки Орлині Гнізда відомі завдяки своєму романтичному характеру і мальовничому розташуванню. Частина з них – це красиві, добре збережені руїни, тоді як деякі об’єкти відреставровані.

Читати  Майже 40 тисяч людей із різних країн відвідали віртуальні тури Києвом

Замок Огродзенець розташований лише в 65 кілометрів від одного з найпопулярніших та найкрасивіших польських міст – Кракова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *