Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Досвідчені мандрівники знають безліч секретів, які роблять поїздку приємніше. Ось десять вивертів, які допоможуть відпочиваючим на пляжі уникнути опіків, позбутися від комах і вберегти свої речі від злодіїв.Невелика баночка дитячої присипки знадобиться на пляжі людям будь-якого віку. Щоб позбутися від прилипання до тіла мокрого піску, досить скористатися присипкою – пісок миттєво відстане від шкіри. Особливо ця порада актуальна для тих, хто приїхав на пляж на машині – з салону автомобіля пісок вичищати буде набагато складніше.

Пластиковий зіп-пакет для бутербродів захистить телефон від піску і води. Деякі моделі телефонів можна навіть використовувати, не дістаючи з пакета. В інший такий чохол можна поставити фотоапарат поки ви не фотографуєте.

Читати  В Держтуризмі радять відпочивати в маловідомих місцях України

Ключі та гроші на пляжі можна “замаскувати” за допомогою порожньої упаковки від крему для засмаги або заховати їх в дитячий підгузник – навряд чи хтось зупиниться, щоб перевірити його вміст.

Скинуті на пляжі шльопанці найкраще залишати підошвами вгору – так вони не нагріються за години, проведені на сонці.

Засіб після засмаги легко замінить натуральний йогурт. Він заспокоює опіки і його легко купити в найближчому магазині.

Читати  Магія життя за полярним колом: у світ вийшла фотокнига про Арктику

За допомогою масла для немовлят можна боротися з комарами. Воно не відлякує комах, але робить шкіру непривабливою для них, і заважає комарам знайти місце для укусу.

Також для відлякування будь-яких комах варто випрати рушник і підстилку із засобом для пом’якшення тканини – туди входять компоненти і ароматизатори, які не подобаються комарам і мурашкам.

Завбачливі тревелхакери заздалегідь нашивають на кути пляжних рушників кишені для зберігання дрібниць: ключів, запальнички та іншого.

Читати  Інтерактивний освітній центр відкриє НБУ в Києві

Варто захопити з собою на пляж холодний чай – він прекрасно заспокоює засмаглу шкіру.

Якщо змішати невелику кількість кокосового масла з водою і розпорошити на волосся, то вони не будуть завиватися кучериками від вологості.

Наостанок – порада для блондинок. За кілька годин на пляжі можна на тон освітлити волосся натуральним чином. Для цього потрібно скропити голову лимонним соком – цим “бабусиним” способом користувалися ще в середні століття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *