Досвідчені мандрівники знають безліч секретів, які роблять поїздку приємніше. Ось десять вивертів, які допоможуть відпочиваючим на пляжі уникнути опіків, позбутися від комах і вберегти свої речі від злодіїв.
Невелика баночка дитячої присипки знадобиться на пляжі людям будь-якого віку. Щоб позбутися від прилипання до тіла мокрого піску, досить скористатися присипкою — пісок миттєво відстане від шкіри. Особливо ця порада актуальна для тих, хто приїхав на пляж на машині — з салону автомобіля пісок вичищати буде набагато складніше.
Пластиковий зіп-пакет для бутербродів захистить телефон від піску і води. Деякі моделі телефонів можна навіть використовувати, не дістаючи з пакета. В інший такий чохол можна поставити фотоапарат поки ви не фотографуєте.
Ключі та гроші на пляжі можна «замаскувати» за допомогою порожньої упаковки від крему для засмаги або заховати їх в дитячий підгузник — навряд чи хтось зупиниться, щоб перевірити його вміст.
Скинуті на пляжі шльопанці найкраще залишати підошвами вгору — так вони не нагріються за години, проведені на сонці.
Засіб після засмаги легко замінить натуральний йогурт. Він заспокоює опіки і його легко купити в найближчому магазині.
За допомогою масла для немовлят можна боротися з комарами. Воно не відлякує комах, але робить шкіру непривабливою для них, і заважає комарам знайти місце для укусу.
Також для відлякування будь-яких комах варто випрати рушник і підстилку із засобом для пом’якшення тканини — туди входять компоненти і ароматизатори, які не подобаються комарам і мурашкам.
Завбачливі тревелхакери заздалегідь нашивають на кути пляжних рушників кишені для зберігання дрібниць: ключів, запальнички та іншого.
Варто захопити з собою на пляж холодний чай — він прекрасно заспокоює засмаглу шкіру.
Якщо змішати невелику кількість кокосового масла з водою і розпорошити на волосся, то вони не будуть завиватися кучериками від вологості.
Наостанок — порада для блондинок. За кілька годин на пляжі можна на тон освітлити волосся натуральним чином. Для цього потрібно скропити голову лимонним соком — цим «бабусиним» способом користувалися ще в середні століття.