Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

80 туристів з України опинилися в пастці. Вони не можуть повернутися додому, оскільки регулярне авіасполучення з Непалом призупинено.Поки польоти призупинені до 14 травня. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Українські авіаперевізники не мають ліцензій на здійснення польотів до Непалу через високогірну місцевість, – повідомив він.

Читати  Забувати про роумінг та намагатися побачити усе: названо 10 прикрих помилок кожного туриста

Також додав, що посольству та почесному консульству в Непалі доручено відстежувати можливу організацію спецрейсів інших країн.

Ніколенко повідомив, що за інформацією Посольства України в Індії, зараз відомо про 80 українських туристів в Непалі, більшість з яких залишаються в горах.

З усіма громадянами встановлено зв’язок безпосередньо або через представників туристичних компаній, які організовували відповідні тури. Створено окрему групу в соціальних мережах для оперативної комунікації, – заявив речник.

Читати  Казкові скульптури митця з Тернопільщини приваблюють туристів

Водночас, за даними МЗС, поки звернень щодо проблем з житлом чи харчуванням до української дипломатичної установи не надходило.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *