Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Їхні імена оголосять через місяць. Політ заплановано на другу половину 2021 року, він повинен відбутися в складі професійного командира і трьох туристів.

Визначено перших трьох туристів, які полетять на Міжнародну космічну станцію на кораблі Crew Dragon компанії SpaceX. Про це заявив виконавчий директор фірми Axiom Space Майкл Сафредіні, передає CNBC у четвер, 4 червня.При цьому їхні імена оголосять через місяць. Ще в березні Axiom Space замовила у компанії SpaceX політ Crew Dragon на МКС з екіпажем у складі професійного командира і трьох туристів в другій половині 2021 року.

Читати  "280 днів навколо світу": Книга, яка змінить ваше уявлення про світ та подорожі

Тепер компанія веде переговори з потенційними туристами для наступних двох польотів, які будуть здійснюватися раз на півроку.

Нагадаємо, що раніше Crew Dragon пристикувався до МКС. Політ Crew Dragon вже увійшов в історію – вперше приватна космічна компанія використовувала власну розробку, щоб доставити людей на орбіту.

Потім астронавти з корабля SpaceX зійшли на борт МКС. Політ корабля до МКС тривав майже 19 годин, на Землю після завершення місії астронавти повернуться все тим же кораблем Crew Dragon.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *