Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У іноземців, які бажають в’їхати в Ізраїль, вимагатимуть негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття. Нововведення набули чинності 7 квітня.Крім того, доведеться пройти ще один тест – одразу після прибуття. Ця вимога поширюватиметься й на тих, хто має сертифікат про вакцинацію або документ про одужання від COVID-19.

Оновленні умови в’їзду в Ізраїль

Щоб потрапити на територію Ізраїлю, іноземці мають заздалегідь подати заявку на в’їзд до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції.

Читати  10-та ювілейна міжнародна премія Hospitality Awards 2020: реєстрацію готелів відкрито

Також, для отримання дозволу на в’їзд в країну треба мати чинний медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні не більше ніж за 24 години до рейсу заповнити декларацію особи, де зобов’язані надати свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в країні.

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні. Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два негативних ПЛР тести), – йдеться у повідомленні.

Читати  Капсула часу: на Говерлі знайшли пляшку із записками 50-річної давнини

Зазначається, що особи, які мають довідку про вакцинацію в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не підлягають самоізоляції.

Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати ПЛР-тесту та інші документи потрібно видрукувати й мати при собі. Особи, які хворіють на COVID-19, не зможуть сісти на літак.

Іноземець, який вилікувався від коронавірусу або пройшов вакцинацію, повинен виконувати вимоги Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, включаючи серологічний тест та електронний браслет за свій кошт.

Читати  Найкращі авіакомпанії 2021 року: Skytrax оприлюднила "повітряний" рейтинг

Якщо мандрівник залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, наступний в’їзд до країни буде заборонений.

Інформація МОЗ Ізраїлю для прибуваючих та тих, відлітає з Ізраїлю https://www.gov.il/en/service/requestentrytoisraelcovid19.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *