Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У іноземців, які бажають в’їхати в Ізраїль, вимагатимуть негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття. Нововведення набули чинності 7 квітня.Крім того, доведеться пройти ще один тест – одразу після прибуття. Ця вимога поширюватиметься й на тих, хто має сертифікат про вакцинацію або документ про одужання від COVID-19.

Оновленні умови в’їзду в Ізраїль

Щоб потрапити на територію Ізраїлю, іноземці мають заздалегідь подати заявку на в’їзд до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції.

Читати  Незвичні музеї України

Також, для отримання дозволу на в’їзд в країну треба мати чинний медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні не більше ніж за 24 години до рейсу заповнити декларацію особи, де зобов’язані надати свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в країні.

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні. Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два негативних ПЛР тести), – йдеться у повідомленні.

Читати  В Австрії легалізують евтаназію: хто отримає на неї право

Зазначається, що особи, які мають довідку про вакцинацію в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не підлягають самоізоляції.

Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати ПЛР-тесту та інші документи потрібно видрукувати й мати при собі. Особи, які хворіють на COVID-19, не зможуть сісти на літак.

Іноземець, який вилікувався від коронавірусу або пройшов вакцинацію, повинен виконувати вимоги Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, включаючи серологічний тест та електронний браслет за свій кошт.

Читати  6 місць які варто відвідати в Барселоні

Якщо мандрівник залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, наступний в’їзд до країни буде заборонений.

Інформація МОЗ Ізраїлю для прибуваючих та тих, відлітає з Ізраїлю https://www.gov.il/en/service/requestentrytoisraelcovid19.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *