Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Громадські активісти Кенії звернулися в міністерство туризму з пропозицією розглянути інші кандидатури на посаду.

 

Міністерство туризму Кенії призначило британську супермодель Наомі Кемпбелл представляти його інтереси на міжнародному рівні, а саме бути туристичним амбасадором країни. Ця новина обурила жителів Кенії і вони залишили гнівні коментарі під відповідною публікацією Міністерства туризму Кенії у Twitter.Жителі африканської країни заявили, що Кемпбелл не підходить на цю посаду, а зайняти посаду повинна уродженка Кенії.

Читати  AirBaltic пропонує знижки на рейси в гірськолижні курорти

“Чому вони не вибрали Люпіту Ніоно (кенійсько-мексиканська актриса театру і кіно), для того щоб ми просували образ справжньої рідної Кенії”, – написав один читач.

При цьому інша користувачка вважає, що на посаду могла претендувати Аюма Насеньяна (кенійська модель) або Дебра Санайпей (кенійська активістка і політик).

Їхні висловлювання також підтримав ще один місцевий житель.

Читати  У Дубаї 2021 рік зустрінуть грандіозним салютом

“Це свідчить про те, що ви не довіряєте Кенії в просуванні своєї країни. Чому вам так важливо найняти британку для просування туризму в Кенії? Цей колоніальний менталітет завдав шкоди туристичній індустрії Кенії. Ми весь час бачимо себе пригнобленими”, – висловився він.

Проте секретар Міністерства туризму Наджиб Балала заявив, що призначення Кемпбелл як амбасадора є необхідним кроком для просування і розвитку туристичного сектора Кенії.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *