Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Нестандартні експонати та історії, що зберігають у собі ці музеї, точно нікого не залишать байдужими.

Музей метрополітену, Київ
Музей відкрили у 2000 році, тут безліч артефактів з історії київського метро: фотографії, документи, проїзні різних часів, моделі вагонів та обладнання.Музей в темряві «Третя після опівночі», Київ
Єдиний в Україні музей, де все відбувається в абсолютній темряві. На вибір є кілька варіантів екскурсій: прогулянка у темряві, квест відчуттів, побачення в темряві.

Читати  Равликові ферми вздовж узбережжя України

Музей техніки «Фаетон», Запоріжжя
Музей відкрився у 2011 році. У колекції зараз понад 150 експонатів: українські, радянські і закордонні ретро автомобілі, мотоцикли, військова техніка та інше. Деякі експонати досі на ходу.

Музей космонавтики ім. Корольова, Житомир
Експозиція музею поділяється на дві основні частини: “Космос” — тут представлені зразки справжньої космічної техніки і обладнання, макет  «Лунохода-2» , спорядження космонавтів, є навіть ґрунт з місяця; будинок-музей академіка Корольова — будинок, де мешкала родина Корольових.

Читати  Не просто подяка: чому важливо завжди залишати чайові у подорожах

Музей звуку, Одеса
У колекції є зразки різноманітної звукової техніки та радіоапаратури: громофони, радіоли, мікрофони, вінілові платівки, плівкові бабіни, плеєри, а також афіші та плакати різних концертів.

Музей гуцульської магії, Івано-Франківська область, селище Верховина
З давніх часів на Гуцульщині використовували магію, а місцевих чародіїв називають мольфари. Музей був створений для збереження та презентації цих народних традицій.

Читати  В курортному місті Італії штрафуватимуть туристів за нічні прогулянки центром

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *