Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

В країні людям повністю заборонено виходити з будинків. Яким чином у таких умовах населення має забезпечувати себе продуктами, поки що не зрозуміло.

Карантини через коронавірус – вже буденна річ у світі. Але і тут змогла здивувати Індія. У країні ввели тотальну заборону на перебування поза домом.Населення Індії перевищує 1,3 мільярда осіб. І всіх їх посадили під замок. Зараз в Індії підтверджено 519 випадків захворювання і 10 смертей від коронавірусу.

Тотальний карантин

“Вся країна повинна бути на карантині. Тотальному карантині”, – заявив прем’єр-міністр країни Нарендра Моді. Під час карантину практично всі підприємства і установи будуть закриті. Відкритими залишаться тільки лікарні та інші медичні установи. 2 млрд доларів будуть спрямовані на підтримку медичної інфраструктури.

У спеціальному зверненні прем’єр заявив, що в разі, якщо країна “не впорається з цим за 21 день, то буде відкинута назад на 21 рік”.

Гуманітарні проблеми

З 25 березня людям повністю заборонено виходити з будинків. Яким чином в таких умовах населення має забезпечувати себе продуктами, поки не зрозуміло, повідомляє «Бі-бі-сі» з посиланням на своїх кореспондентів у країні. Напередодні посилення карантину люди змели продукти з полиць магазинів, додає The New York Times. В Індії вводиться наймасштабніший карантин у світі, констатує видання.

Читати  Ryanair скасував майже всі авіарейси до України у другій половині вересня

У містах продовжують працювати тільки основні служби – поліція, пожежники і так далі, – була заборонена робота громадського транспорту і метро. Офіси та храми були закриті, а кордони міст – заблоковані. Індійські залізниці закрили пасажирські перевезення. Небо над Індією також було закрито з 24 березня заборонені, в тому числі, внутрішні рейси.

Безробіття

Один із способів заробітку в країні – зайнятість через “ринок праці” в місті Ноїда. Щодня сюди приходять сотні чоловіків, щоб знайти роботу на один день. Як правило, це зайнятість у сфері будівництва, пише ВВС.

Таким чином за день можна заробити близько 8 доларів. На цю суму робітник повинен прогодувати свою сім’ю. З огляду на те, що це невеликі гроші для реалій Індії, як правило, робітники не можуть відкладати, а живуть одним днем, забезпечуючи свої родини їжею і життєво необхідними речами.

Читати  Авіакомпанія WINDROSE вже вп'яте успішно проходить аудит IOSA

“Я знаю про ризики коронавірусу, але не можу бачити, як голодують мої діти”, – розповів ВВС один з чоловіків, який традиційно прийшов шукати роботу на “ринок праці”, незважаючи на введення карантину.

В аналогічній ситуації опинився не він один. Таких чоловіків, які годують свої сім’ї, в Індії мільйони. Протягом трьох тижнів у них не буде роботи і оплати через введений карантин, а значить, їх сім’ї почнуть голодувати вже через кілька днів.

У деяких регіонах влада пообіцяла місцевим жителям допомогти фінансово і передати гроші працівникам, які отримують оплату за день. Але така заява нічого не означає для більшості таких індійських робітників. Близько 90% робочої сили Індії працюють у тіні, а значить, не можуть отримати допомогу від держави. Вони тепер позбавлені не тільки допомоги через карантин, але також звичайних лікарняних, відпускних, страхових виплат і так далі.

Дискримінація іноземців

В останні тижні вулиці індійських міст і сіл контролюють поліцейські і загони “дружинників”. Останні озброєні палицями і агресивно налаштовані до іноземців – їх вважають переносниками вірусу. “Якщо європеєць чхнув би в громадському місці, то міг реально палицею отримати. Можуть кинути палицю, в кінці лютого на балкон до нас прилітав шматок цегли. Від тієї ж поліції можна палицею отримати. Всі сахаються (від іноземців), як від прокажених”, – розповідає один з очевидців виданню Медуза.

Читати  У Таїланді заборонили використання пакетів, і люди включили режим троллінгу

Власники готелів і гостьових будинків масово вимагають від іноземців виселитися – навіть якщо інших варіантів житла у них немає. Також в останні тижні іноземцям часто відмовляли в магазинах у продажу продуктів, питної води і ліків.

Про дискримінацію іноземців у розмові з Медузою розповів і індійський журналіст Джаліс Андрабі, який співпрацює з західними новинними агентствами. Він підтвердив, що останнім часом іноземцям відмовляли в обслуговуванні готелі і магазини, а на вулицях на них кричали і називали “короною”. “В основному, людей дискримінують через забобони і дезінформацію. Коли епідемія поширилася в Італії та Іспанії, місцеві стали побоюватися іноземців. Ще складніше все стало після того, як у групи італійських туристів в Індії підтвердили коронавірус”, – сказав Андрабі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *