Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Рожеве озеро Сиваш називають “найінстаграмнішим місцем Приазов’я”. Українці з’їжджаються на Херсонщину, щоб зробити селфі на фоні унікальної локації.Щороку це місце відвідують 800 тисяч відпочивальників. У туристично-інформаційному центрі на Арабатці запитання “як дістатися до рожевого озера?” звучить найчастіше.

Одне з рожевих озер розташоване недалеко від Генічеська і є частиною Гнилого моря. Так називають затоку Сиваш. Саме вона відділяє Кримський півострів від материка.

Читати  Україна підписала угоду про безвіз ще з однією державою

Довжина Сиваша – майже 200 кілометрів. За різними даними, затоці від 600 та до 1 200 років. Головне багатство – сіль, яку вивозили ще чумаки. За різними даними, в Сиваші міститься понад 200 мільйонів тонн запасів. Відсоток солі у воді в деяких місцях досягає 80.

Воно дуже багате на хімічний склад. Менделєєв казав, що посипати цією сіллю їжу – те ж саме, що солити її золотом. Тут практично вся таблиця Менделєєва за хімічним складом,
– розповіла спеціалістка відділу туризму Генічеської міської ради Альона Біль.

Читати  Дорожню карту розвитку туризму розробили для Приазов’я

Втім вживати в їжу сіль з Сиваша в чистому вигляді не рекомендується. Раніше її оброблював місцевий солезавод. Зараз він не працює, а її набирають лише для лікування.

Зараз кількість туристів на Херсонщині дещо зменшилась через затяжні зливи на Херсонщині. Натомість саме озеро, попри негоду, виглядає приголомшливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *