Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

29-річна австралійка Джекі Вільямс створила власний ювелірний бренд Grave Metallum та виготовляє прикраси, які здатні шокувати. Річ у тім, що для своїх робіт вона використовує справжні людські останки, зокрема зуби, кістки, волосся та прах померлих.



Вона вставляє ці рештки у будь-які прикраси, які можуть забажати її клієнти – кільця, браслети, кулони та інші вироби. На виготовлення однієї прикраси потрібно 6 – 8 тижнів. Ціни на них різні – у Джекі Вільямс можна придбати прикраси вартістю від 350 до 10 000 австралійських доларів (від 7 до 202 тисяч гривень).

У такий спосіб жінка намагається допомогти людям впоратися із втратою близької людини та пережити цю трагічну подію. Прикраси, виготовлені Джекі, покликані зберігати пам’ять про рідних та друзів її клієнтів. Така ідея з’явилася у неї кілька років тому, коли вона втратила свого найкращого друга.

Читати  Під час карантину Буковель працюватиме, але ресторани закриють

З горем завжди легше впоратися, коли ти не один,
– каже Джекі Вільямс.

Найчастіше Джекі працює з видаленими зубами мудрості або дитячими молочними зубами. Проте, їй надсилають і металеві коронки, які знімають з померлих перед похороном або кремацією. Також нерідко вона виготовляє прикраси з волоссям або шерстю домашних тварин.

Вигляд виробу залежить суто він побажань замовника. Прикраса може бути виготовлена з різних дорогоцінних металів – срібла, золота, платини, а також може включати й коштовне каміння, наприклад сапфіри чи діаманти.

Читати  Не торкатися: найбрудніші місця в аеропорту, яких краще уникати

Найдорожчим виробом, який замовляли у жінки, була обручка з 18-каратного рожевого золота з чоловічим зубом, прикрашена сапфірами та гранатами. Вона коштувала 7500 австралійських доларів (понад 152 тисячі гривень).

Наразі Джекі Вільямс працює над не менш цікавим виробом – пісочним годинником зі стерлінгового срібла та латуні. Замість піску у ньому буде прах померлого дідуся її клієнта.

Читати  Фантастика стає реальністю: у Польщі та Литві побудували віртуальний портал між столицями країн

Більшість моїх клієнтів розповідають, що носять мої прикраси щодня. Мені подобається працювати з людьми сам на сам, щоб створювати для них ідеальні вироби,
– поділилася майстриня.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *