Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Тернопільщині у межах програми «Велика реставрація» взялися за відновлення кількох замків та міської ратуші.

Про це розповів генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура.«Міністерство культури та інформаційної політики України розширило перелік проєктів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини – замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, які реалізують у межах програми «Велика реставрація». Зокрема, на Тернопільщині оновлять Збаразький, Чортківський замки та ратушу на площі Ринок у місті Бережани», – повідомив Маціпура.

Читати  Як заробити на подорож довкола світу: затятий мандрівник ділиться секретом

За його словами, для ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури національного значення XVII ст. – замку у Чорткові – виділили 17,5 млн грн. Передбачається відреставрувати стіни частини замкового палацу, дві вежі та накрити їх автентичною черепицею, яку вже доставили з-за кордону. Планують завершити роботи до кінця року.

Також старовинну ратушу на Тернопільщині відреставрують за 10 млн грн.

Читати  Дике плем'я з Амазонки вимагає у туристів сертифікат про COVID-вакцинацію

Як повідомляло агентство, програма «Велика реставрація» розрахована на 2021-2023 роки та має на меті перетворити об’єкти матеріальної культурної спадщини на один з основних ресурсів розвитку України, зробити їх туристичними «магнітами».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *