Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Миколаївщині за результатами туристичного сезону 2021 року майже вдвічі збільшили показники надходження туристичного збору, як порівняти з минулим роком – з 2,8 млн грн до 5,42 млн грн.


Про це під час брифінгу 19 листопада повідомила керівниця новоствореного Управління з питань туризму та курортів Миколаївської облдержадміністрації Тетяна Волинець.

«Туристична популярність Миколаївської області продовжує зростати, про це свідчить динаміка надходжень туристичного збору. Станом на 1 листопада туристичний збір в Миколаївській області досяг 5,42 млн грн, тоді як торік ця цифра була лише 2,81 млн грн. Тобто маємо зростання на 2,6 млн грн або 93%», – сказала Волинець.

Читати  Балі залишиться закритим для туристів до кінця 2020 року

За її словами, наразі Миколаївщина за цим показником випередила навіть сусідню Херсонщину, якій в цьому році вдалося зібрати лише 4,1 млн грн турзбору.

«І це при тому, що Херсонська область має більше підприємств зі сфери туристичного бізнесу і значно довшу протяжність морських узбережь, ніж ми», – наголосила керівниця управління.

Вона також зазначила, що цей успіх – це спільна робота облдержадміністрації, громад на місцях та бізнесу. Адже без взаємодії з підприємцями неможливо було б отримати такі результати.

Читати  Дивовижні готичні та неоготичні храми України, які вражають своєю величчю

За словами Волинець, зібрані кошти громади мають витрачати на розвиток своєї туристичної інфраструктури. Адже саме це одна з вимог бізнесу, який готовий сплачувати податки, але хоче, щоб вони йшли на розвиток територій, де вони працюють.

Наразі Миколаївщина має понад 70 кілометрів Чорноморського узбережжя і 400 закладів розміщення для туристів на 37 тисяч ліжко-місць.

Читати  ЄС цьогоріч не запускатиме обов’язковий збір за дозвіл на безвізові поїздки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *