Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Херсонській області за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стартував ремонт дороги Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, що пролягає через Північно-Кримський канал і веде до курортів чорноморського і азовського узбережжя, а також до тимчасово окупованого Криму.


На перших 12 км дороги Р-47 вже покладено верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Загальна товщина конструктиву, посиленого за методом холодної регенерації покриття, становить 34 см.

Читати  Оборонні стіни Львова XV століття стануть частиною величезного готелю

На цій же дорозі проходить також реконструкція мосту через Північно-Кримський канал завдовжки 111 метрів. Міст побудували понад 60 років тому і його стан не відповідав сучасній інтенсивності транспортних потоків.

Загальна довжина дороги, що є важливим туристичним маршрутом, становить 200 км. За оцінками Укравтодору, на її повне відновлення знадобиться два роки.

Читати  Які фільми варто завантажити в дорогу: добірка вихідного дня

Заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко раніше заявив, що відновлення доріг місцевого значення буде пріоритетним у 2021 році, оскільки саме цими дорогами більшість українців користуються щодня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *