Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Влада американського штату Гаваї планує, щоб туристи, які не читають або ігнорують попереджувальні знаки та через це потрапляють у небезпеку, самі платили за свій порятунок.


Про це повідомляє New York Post.

“Гавайські законодавці розглядають законопроєкт, який може вимагати від туристів відшкодувати витрати місцевим рятувальним бригадам, якщо їх (мандрівників – ред.) потрібно було врятувати, бо вони зійшли з промаркованих стежок, увійшли на приватну територію або проігнорували попереджувальні знаки про те, що стежка закрита”, – йдеться в повідомленні.

Читати  Київ б'є рекорди: 10 найдорожчих і найдешевших міст для життя у 2020-му році

Крім того, туристів хочуть штрафувати й за інші дрібні проступки.

Також на Гаваях розглядають інший законопроєкт, який дасть змогу місцевим рятувальникам самим вирішувати, штрафувати необачних туристів чи ні.

Такі законопроєкти й раніше розглядали у штаті, проте вони не набирали потрібного рівня підтримки. Нині ж законодавці повернулися до ідеї штрафувати туристів через напружену ситуацію з місцевим бюджетом у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Читати  Яка причина появи заторів у повітрі: деталі від стюардеси

Водночас проти запровадження штрафів для туристів виступають місцеві надзвичайники, бо не хочуть, щоб думка про можливі витрати зупиняла когось перед дзвінком рятувальним службам.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *