Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Бразильський фотограф Вітор Скієтті використовує феєрверки, щоб створювати неповторні твори зі світла. Свою приголомшливу серію знімків він назвав “Непостійні скульптури”.Моделями у роботах фотомитця стала пишна природа Бразилії – узбережжя озер, савана, а також міські вулиці та культові споруди.

Дивовижні ефекти світла

Світло прекрасне, але швидкоплинне. А фотографія, по суті, стосується світла, адже назва походить від грецьких слів phos, що означає “світло”, і graphê – “малюнок”.

Читати  Куди поїхати в Європу на 8 Березня: огляд цікавих місць

Природа світла відображена в роботах Вітора Скієтті. Свою серію фотографій під назвою “Непостійні скульптури” він почав створювати ще у 2015 році. Для цього він використовує техніку, відому як світловий живопис. Скієтті оточує дерева та інші природні об’єкти вогняними смугами світла, які виглядають казково-магічними.

Як фотограф створює свої шедеври

Щоб створити свої світлові картини, Скієтті використовує довгі витримки, нейтральні фільтри та ідеально поєднує приглушене природне світла в момент, коли опускаються сутінки, зі штучним яскравим світлом від фотоспалахів.

Читати  Лоукостер Ryanair має намір завезти до України 20 літаків

Вибравши потрібне місце, фотограф використовує феєрверк, щоб створити смуги. Іноді йому достатньо одного пострілу, щоб покрити дерево енергійними променями.

Я використовую нейтральний фільтр щільності, щоб знайти ідеальний баланс між яскравістю блискіток і природним освітленням у сутінках. Це тонкий і обмежений баланс, який триває лише кілька хвилин щодня,
– каже Вітор.

Читати  SkyUp Airlines у вересні запустить рейси з Києва до Праги

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *