Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Міністерство інфраструктури має інституційно підсилити роботу Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) – створити підрозділ, щоб допомогти в роботі з новими викликами, які виникли в галузі гостинності.


Про це заявив під час Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

«Мені приємно, що агенція запрацювала, наповнилася реальними змістами, але я суб’єктивно вважаю, що її роль і місце має бути підсилено. Тому Міністерство інфраструктури, до якого передані функції політики щодо галузі туризму, повинно сформувати підрозділ, який буде допомагати агентству щодо формування політики і звичайно у зв’язку з тим, що агентство має багато викликів, які пов’язані з ліцензуванням туристичних об’єктів, з категоризацією готелів, з програмами, які започаткував Президент Володимир Зеленський, які стосуються туристичних «магнітів», – зазначив Немчінов.

Читати  3 книги про подорожі, від яких неможливо відірватися

Він наголосив, що питання не в тому, яке міністерство формує політику щодо туризму, а як її реалізовувати. Зокрема, міністр зауважив, що держава не може бути хорошим управителем і має продати на відкритих торгах готелі та бази відпочинку з фонду держмайна для їхнього подальшого розвитку.

«Кейс із продажем готелю «Дніпро» в Києві є успішним і це треба продовжувати. Легалізація грального бізнесу і необхідність категоризації готелів для того, щоб отримати ліцензії, – це також хороший крок для того, щоб готельна культура розвивалася. І прихід в Україну великих мережевих операторів – це було б хорошим знаком для того, щоб галузь туристичної гостинності оговталася від пандемійного шоку і впевнено дивилася в майбутнє», – додав Немчінов.

Читати  В Україні взялися за реставрацію замків. За три роки хочуть відновити 150 об'єктів

19 жовтня, на «Арені Львів» розпочався Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який триватиме до 21 жовтня. Однією з головних подій стала панельна дискусія «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості» за участю провідних фахівців ДАРТ та відомих спікерів.

У межах Форуму також проходить 22-а Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», учасниками якої стали представники понад 70 фірм із Литви, Польщі та багатьох регіонів України. Тут заплановані презентації нових туристичних продуктів, цікавих маршрутів та брендів, сучасних технологій у сфері гостинності.

Читати  "За $200 скуштувала морозиво з горіхів з дупи слона". Ведуча тревелу з'їла незвичайний десерт

Другий день виставки буде присвячений Форуму готелярів та рестораторів із ключовою темою «2021-2022: Еволюція індустрії гостинності».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *