Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

В Україні запускають арт-проєкт «Театр 360 градусів». 

Це відеоверсії театральних постановок, до яких інтегрують 3D-копії акторів та декорацій. Перші безкоштовні 10 прем’єрних онлайн-вистав відбудуться вже у листопаді.Ініціювали проєкт українська актриса і ведуча Даша Малахова та продюсерка Наталія Чижова.

Першою постановкою, яку оцифрують і покажуть в онлайні, буде «Камінний господар» київського Театру на Подолі. В основу сценарію лягла поетична драма Лесі Українки, адаптована до сучасних реалій українським режисером Іваном Уривським.

Читати  Одна з найбагатших країн світу відкриє свої кордони для українців: умови в'їзду

“Унікальність вистави полягає ще й у його інноваційності. Вперше в Україні (а може й у світі) в театральний спектакль будуть впроваджені 3D копії акторів. Технологія, яка використовується в Голлівуді, покаже все те, що не можна передати словами. А це багато чого варте”, – запевняють режисер відеоверсії Андрій Кондратюк та спеціаліст технології 3-D сканування Андрій Компанієць.

Відвідайте театр зі свого смартфона чи комп’ютера, не витрачаючи на це коштів. Стежити за анонсами вистав і новинами проєкту можна тут:  Театр 360 градусів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *