Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Індійська Рада з Культурних Зв’язків (ІССR) виділила 5 стипендій для українців на 2020/21 навчальний рік. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Стипендії виділено у рамках Загальної стипендіальної програми (GSS). Претендувати на них зможуть громадяни України з особливими досягненнями для проходження різних навчальних курсів в Індії.Перевага надаватиметься студентам, які раніше ніколи не навчались в Республіці Індія.

Читати  Шок: США виганяє із країни всіх студентів-іноземців

Важливо, що кандидати мають ознайомитися з критеріями відбору та доступністю кожної навчальної програми у різних закладах вищої освіти і, відповідно до них, подати необхідні документи, окрім загального переліку. Цю інформацію можна знайти в Посібнику університету, на веб-сайті Університетської грантової комісії та вебсайті відповідного Інституту.

Подача заявки не гарантує прийом до університету. ІССR є остаточним органом відбору кандидатів, тому стипендія призначається лише після підтвердження від неї.

Читати  Студентів, які вивчають словацьку, запрошують до Словаччини

Докладні вказівки щодо процедури подачі заявок на отримання стипендій ІССR розміщені на порталі А2А, а також на сайті.

Заявки подаються в режимі онлайн.

Після заповнення онлайнформи необхідно звернутися до Посольства Республіки Індія в Україні для проходження співбесіди та виконання інших офіційних процедур. Кінцевий термін подачі заявок – 31 січня 2020 року.

Читати  Hofstra University: вдалий старт у світі кіноіндустрії та медіа

Згідно з умовами стипендіальної програми витрати на авіапереліт покривають кандидати на навчання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *