Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Індійська Рада з Культурних Зв’язків (ІССR) виділила 5 стипендій для українців на 2020/21 навчальний рік. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Стипендії виділено у рамках Загальної стипендіальної програми (GSS). Претендувати на них зможуть громадяни України з особливими досягненнями для проходження різних навчальних курсів в Індії.Перевага надаватиметься студентам, які раніше ніколи не навчались в Республіці Індія.

Читати  Шок: США виганяє із країни всіх студентів-іноземців

Важливо, що кандидати мають ознайомитися з критеріями відбору та доступністю кожної навчальної програми у різних закладах вищої освіти і, відповідно до них, подати необхідні документи, окрім загального переліку. Цю інформацію можна знайти в Посібнику університету, на веб-сайті Університетської грантової комісії та вебсайті відповідного Інституту.

Подача заявки не гарантує прийом до університету. ІССR є остаточним органом відбору кандидатів, тому стипендія призначається лише після підтвердження від неї.

Читати  Hofstra University: вдалий старт у світі кіноіндустрії та медіа

Докладні вказівки щодо процедури подачі заявок на отримання стипендій ІССR розміщені на порталі А2А, а також на сайті.

Заявки подаються в режимі онлайн.

Після заповнення онлайнформи необхідно звернутися до Посольства Республіки Індія в Україні для проходження співбесіди та виконання інших офіційних процедур. Кінцевий термін подачі заявок – 31 січня 2020 року.

Читати  Студентів, які вивчають словацьку, запрошують до Словаччини

Згідно з умовами стипендіальної програми витрати на авіапереліт покривають кандидати на навчання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *