Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Прогнозується, що кінець грудня буде епідемічно спокійнішим, ніж початок листопада. Області, які в “червоній” зоні, потроху виходитимуть з неї. А це означає, що до Нового року хвиля вже має вийти за територію України.За словами головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, країна зараз майже перейшла пік показників. Так, за певних вимог, гірськолижні курорти працюватимуть впродовж новорічних свят.

Як працюватимуть гірськолижні курорти

Згідно з постановою №1236, яка регулює карантинні обмеження, в “червоній” зоні забороняється робота підіймачів. Однак ця заборона не застосовується до вакцинованих туристів.

Читати  На Хортиці знайшли поховання скіфського воїна

 

Оскільки забезпечити контроль за сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами на підіймачах складно, курорти знайшли інших шлях дотримання протиепідемічних вимог.

Вони пропонують верифікацію на пункті в’їзду, зокрема на вході в готель або в пункті прокату спортивного спорядження.

Турист буде верифікуватися, показувати свої COVID-документи, після чого йому на спортивний одяг наклеять спеціальну наліпку – індивідуальний номер, за яким людину ідентифікуватимуть у випадку спеціальної перевірки,
– заявив Кузін.

Читати  Azur Air запустила 9 додаткових рейсів з України в Туреччину

Він також додав, що буде створена спеціальна база цих номерів.

Крім того, наразі опрацьовується механізм для уникнення черг. Він має бути зручним не лише для туристів, а й для тих, хто перевіряє, зокрема для Нацполу.

За його словами, пропрацьовуються й інші пропозиції, але зараз йдеться про те, щоб зимові курорти були безпечними й, щоб для вакцинованих не було жодних перешкод.

Читати  Кулеба: для українців відкриті 95 країн світу

Курорти також мають запровадити максимально лояльні й адекватні умови для відпочивальників. Кожному хочеться, щоб це був відпочинок, а не чергова зустріч з хворобою,
– підкреслив головний санітарний лікар України.

Тому у МОЗ сподіваються, що курорти застосовуватимуть якісь інструменти впливу на тих, хто не хоче надавати сертифікати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *