Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Під час пандемії значно збільшився попит на перельоти приватними літаками. Клієнти готові платити більше, щоб забезпечити собі безпеку під час епідемії. Про це повідомили BBC.Заможні пасажири побоюються заразитися коронавірусом під час перельотів на регулярних рейсах, перебуваючи з десятками незнайомців на борту. А подорожуючи приватним літаком, вони зможуть уникнути натовпу в аеропорту, адже відразу потраплять на злітну смугу.

Читати  Безвізові країни для українців у 2020 році: повний список

За даними компанії WingX, кількість регулярних рейсів з 1 вересня по 15 жовтня 2020 року зменшилася наполовину порівняно з минулим роком, тоді як приватні перельоти впали лише на 10%. А в серпні перельотів приватними джетами було навіть більше, ніж 2019 року.

Вартість чартеру на невелику відстань по Європі в середньому становить 4,5 тисячі євро в один кінець. Але варто враховувати клас літака і відстань: можна постаратися знайти зворотний рейс за 2 тисячі євро.

Більшість пасажирів приватних рейсів подорожують для відпочинку, щоправда, спостерігається і незначне пожвавлення в секторі бізнес-подорожей.

Читати  Завтра на станції "Академмістечко" київського метрополітену запустять 4G

“Приватні перельоти переважно замовляють сім’ї, які намагаються не виходити за рамки внутрішнього кола, топменеджери або команди колег, які повинні вести бізнес в інших країнах”, – поділився директор авіакомпанії FlexJet Марін Юджин.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *