Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

З настанням пандемії коронавірусу міста були змушені пильніше ставитися до охорони здоров’я та загальної безпеки. Дослідницький відділ журналу the Economist, як і щороку, провів індекс безпеки міст.Один з критеріїв аналізу – готовність до пандемії та смертність від COVID-19. Хто очолив рейтинг від the Economist – читайте далі!

Названо найбезпечніші міста світу: рейтинг

Новий індекс безпеки міст, як вже зазначалося, містить не лише звичайні показники, як-от інфраструктура, цифрове життя, навколишнє середовище, але й реакцію на пандемію та рівень смертності від COVID-19.

Читати  Слобожанське коноплярство планують перетворити на туристичний «магніт»

Рейтинг складався на основі даних, які подали експерти з містобудування, епідеміології, управління ризиками та сталого розвитку.

Безпека здоров’я багатьох зі списку була поставлена ​​під загрозу впродовж останніх 18 місяців, оскільки пандемія охопила густонаселені міські райони.

У країнах, де вибухнула пандемія, у містах з різних причин, крім кращого міжнародного транспортного сполучення та тісної близькості між мешканцями, загалом спочатку показники випадків зростали швидше, ніж у навколишніх сільських районах. Через це збільшилися початкові показники смертності,
– йдеться у звіті.

Читати  Відкривайте чарівний Стамбул з Shangri-La Bosphorus

10 найбезпечніших міст світу

  1. Копенгаген
  2. Торонто
  3. Сінгапур
  4. Сідней
  5. Токіо
  6. Амстердам
  7. Веллінгтон
  8. Гонконг
  9. (8) Мельбурн
  10. Стокгольм

Копенгаген посів перше місце завдяки великій кількості парків, зелених насаджень та водних шляхів, а також чітким протоколам щодо COVID-19, довірі громадськості до міських чиновників та низькому рівню корупції.

У звіті лорд-мер Копенгагена Ларс Вайс високо оцінив результати й зауважив, що “Копенгаген також характеризується великою соціальною згуртованістю та відносно вузьким розривом в рівні добробуту”.

 

Читати  У Маріуполі презентували туристичний бренд Приазов’я

Столиця Данії ввійшла в шістку найкращих у кожній категорії, крім охорони здоров’я – опустилася до 26-го місця.

Гонконг та Мельбурн набрали однаковий результат, тому обидва зайняли восьму сходинку у рейтингу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *