Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У передмісті Копенгагена розташувалося невеличке місто Brondby Haveby, або, як його ще називають, місто-сад. Воно унікальне тим, що складається з 12 ідеально симетричних спільнот, розміщених по колу.Кожна громада має свої земельні наділи. І якщо дивитися з висоти пташиного польоту, може здатися, що це кадри з науково-фантастичного фільму.

Утопічні громади

Ідея створення міста-саду виникла ще в 1964 році. Тоді муніципалітет Брондбі прийняв рішення про виділення землі під будівництво індивідуальних будинків у приміській зоні столиці.

Читати  Луцьк влаштує кликун-квест

Щоб не обмежуватися стандартним розташуванням вулиць, архітектор, який проєктував садове товариство, вирішив зробити квартали у незвичній для міської архітектури формі.Він створив величезні кола, всередині яких розташовані 16 будинків. Кожен з них має свою ділянку, яка зверху виглядає як шмат піци чи торта.
На думку архітектора, таке розташування символізує старе місто, де люди зустрічаються в центрі біля колодязя. Але в місті-саду посередині розташована парковка для кожного його мешканця, що підвищує соціальну взаємодію його мешканців.

Читати  МАУ анонсував екскурсійний політ над Києвом: скільки коштує квиток

Наявність присадибної ділянки дає можливість створити прекрасну зону для відпочинку, а також дозволяє садівникам та городникам у вільний час зайнятися своєю улюбленою справою.

Будинок власний, земля орендована

  • Найбільший будинок має 50 квадратних метрів. Його можна придбати, але земля залишається в оренді. Щоб претендувати на такий будинок, людина повинна мешкати в межах 20 кілометрів від садового міста.
  • У кожній оселі є каналізаційні системи, водопровід та електрика. Мешканці можуть вільно інвестувати в свої будинки, щоб покращити їх.
  • А залишатися у своїх будинках мешканці можуть у період з 1 квітня по 1 жовтня та у вихідні впродовж усього року.
Читати  Для українців відкрили кордони 25 країн: куди і як тепер можна потрапити (список)

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *