Про це повідомляє пресслужба «Фельдман Екопарку»
«Новосели вже пройшли карантин і тепер обживаються у своїх вольєрах, звикають до сусідів та зоокіперів», – говориться у повідомленні.
За словами завідувачки сектору «Примати» Ольги Прокопової, червонорукі тамарини – невеликі мавпочки із сімейства ігрункових: «Свою назву ці мешканці сельви (дощових лісів Південної Америки) отримали за червоно-помаранчеві лапки, що контрастують з чорним забарвленням тіла. Три новоприбулі самці доповнять експозицію наших тамаринів. Поповнилася і колекція лемурів, причому чорних лемурів у нас раніше не було, тепер з’явилися дві самки. А самець кільцехвостого лемура, що прибув з Ізраїлю, додасть «свіжу кров» в нашу численну зграю «мадагаскарців». У цих приматів панує матріарх, а самці часто об’єднуються в парубоцькі клуби, приходячи до самок у сезон розмноження, так що новий самець буде дуже корисним для розмаїття генофонду».
За словами завідувачі науково-просвітницького відділу «Фельдман Екопарку» Андрія Гапченка, формування пар для поповнення резервних популяцій рідкісних тварин – важлива складова збереження видового розмаїття.
За його словами, в екопарку тримають три види кенгуру: гігантські сірі, великі руді та валабі Беннета (серед останніх є навіть два альбіноси).
«Побачити всіх їх можна у ландшафтному вольєрі «Австралія» у північно-східній локації мультикомплексу. Нові лемури та тамарини зараз утримуються в зимових приміщеннях експозиції «Мадагаскар». Навесні відвідувачі зможуть познайомитися з ними ближче», – додав Гапченко.