Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

“Музей просто неба в Пирогові”

Перша локації для тих, хто любить їздити на велосипеді і водночас розглядати культурну спадщину України. Бо тут представлена архітектура всіх її регіонів. Територія в 133 га змотивує вас блукати нею та досліджувати місцевість довго! Якщо будете проїжджати хату з солом’яним дахом, то не дивуйтеся. Бо тут повно експозицій з історією, наприклад – “Українське село 60-х — 70-х років ХХ століття” чи легендарні “Вітряки”. На локації також можна орендувати велосипед!


ВДНГ і Голосіївський парк

Це мейнстрімні місця не лише для любителів велосипедів, а й для поціновувачів прогулянок на свіжому повітрі. Але вони гарні і варті, щоб їх відвідати. На території комплексу ВДНГ є комфортні доріжки для їзди, а в Голосіївському парку на вас чекає мінімальний екстрим, бо від його ландшафтів із характером не втекти. На ВДНГ також пропонують оренду велосипедів, на випадок, якщо досі його не придбали.

Читати  Зимовий сезон 2020 – 2021: найкращі гірськолижні курорти Європи

“Межигір’я”

“Золота” локація, як її люблять називати, з огляду на історичний бекграунд, є однією з найкращих для їзди на велосипеді. Розташована вона у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Тут і дня не вистачить, щоб її дослідити, бо територія 140 квадратних км. Асфальт локації називають “першокласним” і тут ідеальні умови для катання на велосипедах. Врахуйте, що вхід платний, а в резиденції також можете орендувати велосипед за потреби.

Читати  Які витівки пасажирів змушують бортпровідників "закочувати очі" – перелік
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *