Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Готельно-відпочинковий комплекс “TAOR Karpaty Resort & Spa”

Розташований на березі гірської річки, комплекс здивує багатим вибором різноманітних послуг від косметологічних спа-процедур до польоту на повітряній кулі. Приємним та корисним доповненням до відпочинку буде чан з джерельною водою і карпатськими травами, що розташований на березі ріки та карпатська лазня.Курорт природного оздоровлення “Монастік-Карпати”

Читати  10 французьких слів-паразитів, від яких складно буде позбутись

Комплекс розташований в серці карпатських лісів. Взимку гостям запропонують спробувати: турманієвий хамам, дубові бочки, джакузі, соляну кімнату, катання на ковзанах та походи в гори з гідом. Для бажаючих відновити здоров’я комплекс пропонує оздоровлення цілющими екстрактами карпатських трав.

Гірськолижний курорт & готель “Захар Беркут”

Кoмплeкс прoпoнyє пoєднaти aктивний гiрськoлижний вiдпoчинoк нa зaснiжeних трaсaх з oздoрoвчими прoцeдyрaми кaрпaтськoгo спa. Вiднoвити сили тyт можна y лaзнi oфyрo – чaни з джeрeльнoю вoдoю тa фiнськiй сayнi.

Читати  Українка підробила у закордонному паспорті 14 штампів: для чого вона це зробила

 

Відпочинковий комплекс “Шепільська”

Комплекс розташований між відомими бальнеологічними курортами Моршин та Трускавець. В зимовий період тут пропонують: погрітись у чані та у банному комплексі СПА центру, катання на ковзанах, спуски на санчатах із засніжених схилів, катання на конях та зимову риболовлю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *