Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Співробітники однієї з повітряних гаваней Великої Британії поділилися з пасажирами досвідомВаліза із замком набагато помітніша, аніж будь-який інший багаж без такого аксесуара. І цей факт може суттєво збільшити ризики бути пограбованим. Тому замок – зовсім не профілактичний чинник. Навпаки, для злодюжок це ознака того, що у валізі є дещо цінне. Про це виданню Daily Star розповіли працівники однієї з повітряних гаваней Великої Британії.

Читати  Бугенвілея, дуранта й інші: у ботсаду Одеси розцвіли тропічні квіти – кольорові фото

Відомий британський лікар-мандрівник Бен Макфарлейн дав кілька порад для мандрівників. Щоб ускладнити життя кишеньковим злодіям, експерт рекомендує зв’язувати всі свої сумки та валізи однією мотузкою. Це не зупинить рішучого злодія, але дасть кілька зайвих секунд, щоб завадити злочинцеві.

Інші експерти звертають увагу на те, що замки на застібках-блискавках геть не дають користі. Розкрити блискавку можна звичайною ручкою, після чого закрити її не складно за допомогою скріплених замком бігунків. Деякі працівники аеропортів вдаються до таких маніпуляцій, щоб знайти господаря загубленої валізи. Щоб не турбуватися про стан цінних речей, бажано брати їх із собою в ручній поклажі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *