Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Болгарська компанія Voyage Air відкриє нові рейси між Україною та Болгарією. Перевізник планує розпочати обслуговувати два міжнародні маршрути з болгарського міста Варна до Києва та Львова вже з кінця липня 2020 року, – повідомляє Lowcostavia.com.ua.Компанія Voyage Air була створена у 2006 році і займалася продажами та обслуговуванням літаків. У 2015 році Voyage Air отримала ліцензію на здійснення пасажирських перевезень і з того часу займається здебільшого чартерними перевезеннями.

Читати  Дивно і смішно: незвичайні дорожні знаки у різних країнах світу, про які ви й не здогадувалися

Цього літа авіакомпанія Voyage Air планує літати з Варни в Київ, Львів, Лодзь, а також до німецьких міст: Дюссельдорф, Франкфурт, Бремен, Мюнхен, Штутгарт та Ерфрут.

Оновлено 23 липня. Компанія Voyage Air забрала з продажу кілька напрямків і змінила заплановану програму польотів у Київ та Львів.

Квитки на нові рейси з Варни до Києва та Львова вже в продажу.

Читати  В які країни українці хотіли б поїхати працювати: нове опитування

За даними офіціного сайту флот компанії налічує 3 літаки Boeing 737 різних модифікацій 1990-1997 років випуску. Але на інших сайтах вдалося знайти інформацію лише про один борт і ще один замовлений.

Перший рейс Київ – Варна заплановано на 25 липня, польоти один раз на тиждень – щосуботи. Виліт з Києва о 16:20, повернення з Варни о 14:00, тривалість польоту 1 година 30-40 хвилин.

Читати  Єгипет розширив вимоги для туристів щодо тесту на коронавірус

Перший рейс Львів – Варна заплановано 3 серпня, польоти один раз на тиждень – щопонеділка. Виліт з Львова о 14:20, повернення з Варни о 12:00, тривалість польоту 1 година 30-40 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *