Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Один з туристів натрапив на жахливе морське створіння. Істоту було зафіксовано на камеру групою дайверів на рифі Сатая біля єгипетського узбережжя.У морського “монстра”, схожого на трубку, не було ані очей, ані вух, ані рота. Про це повідомив мандрівник Лукас Остертаг, який і став очевидцем.

Дайвери натрапили на морського “монстра” у Єгипті

Лукас Остертаг займався дайвінгом на рифі Сатая у Єгипті, коли зіткнувся з моторошним морським звіром.

Читати  Визначено міста світу з найкращими туристичними брендами

За зовнішнім виглядом воно було схожим на довгу квадратну гумову трубу з загостреним кінцем. Нічого подібного раніше я не бачив,
– зауважив він.

Турист додав, що це, безумовно, було надзвичайно дивним, оскільки, здавалося, що воно рухалося самостійно. Однак ніхто не знав, що це таке.

За припущеннями Лукаса, це поліп або якась інша дивна морська тварина.

Читати  У Нью-Йорку вирішили закрити музей шпигунства КДБ

Це насправді не нагадувало нічого, що я знав. Люди з інших груп здогадувалися, що це черв’як, якась рослина, і думали, що це може бути медуза,
– підкреслив він.

У пошуках відповідей Лукас поділився своїми фотографіями з онлайн-групою, присвяченою ідентифікації морських тварин. Вони висловили чимало думок – сифонофор, м’який корал, піросома, немертин або мацак медузи.

Читати  МАУ долучилася до програми виплати 1 тисячі гривень щепленим особам

Врешті-решт мандрівник отримав відповідь на загадку, коли з’явилися кадри з іншої групи, яка пірнала на той самий риф. Вважається, що це конкретний вид сімейства медуз – Thysanostoma loriferum.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *