Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Часто буває так, що туристи прибувають до готелю вранці, після нічного перельоту, втомлені та сонні. Вони сподіваються, що там будуть вільні кімнати і їх одразу поселять.Однак жоден готель не може гарантувати раннього поселення тим, хто прибув раніше запланованого часу. Якщо кімнати зайняті або неприбрані – поселити вас не зможуть.

Чи варто платити на стійці реєстрації

Зазвичай у готелях поселяють людей о 14-й або 15-й годині. Якщо кімнати звільнилися раніше, вас можуть поселити ще до цього стандартного часу.

Читати  Rixos відкриває новий розкішний курорт-готель в Хургаді

Але це залежить від багатьох факторів. Навіть якщо є вільні кімнати, не факт, що є вільний персонал, щоб їх підготувати.

Часто туристи починають пропонувати гроші, щоб для них найшли номери. Або ж про таку можливість говорять працівники готелю. Суми чималенькі – за словами українських туристів, можуть сягати 250 доларів. Часто втомлені гості погоджуються на таку суму, щоб тільки нарешті відпочити.

Читати  15 найдивніших готелів у світі

Однак цю проблему можна розв’язати набагато простіше.

Є тільки один гарантований варіант

Якщо ви хочете приїхати в готель і одразу поселитися номер, зекономивши час та нерви – одразу заплатіть за раннє поселення. Зробіть це в Україні, купуючи поїздку у свого туроператора.

Коштуватиме така послуга зовсім небагато – приблизно 20 доларів (але може залежати від туроператора та готелю). Прибувши в готель, ви одразу зможете підійти до стійки реєстрації та попросити, щоб вас поселили негайно.

Читати  Найдорожчий готель в світі запропонував безкоштовне проживання лікарям і медсестрам

Тож, якщо ви знаєте, що вас чекає нічний переліт, наперед забронюйте раннє поселення та відпочивайте з комфортом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *