Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Атлантична дорога, Норвегія

Вона простягається на 8 кілометрів і споруджена спеціально для туристів. 12 мостів, що з’єднують острівці вздовж північного узбережжя Атлантики, це маршрут для насолоди красою природи, свіжим вітром, відчуттям свободи, і водночас страху.Dadès Gorges, Марокко

Ця дорога в Атлаських горах Марокко відома своїми крутими поворотами, неперевершеними краєвидами та смертельною небезпекою.

Читати  "Найінстаграмніші" місця Києва для стильних фото

Перевал Стельвіо, Італія

Це найбільш звивиста дорога в Європі – вона налічує 48 “шпильок”, в деяких місцях дорога стає надзвичайно вузькою. Вона тягнеться зигзагом майже на 1,5 кілометри, а далі йде 275 метрів більш пологого спуску з безліччю вигинів.

Дорога тролів, Норвегія

Ця дорога лежить серед гірських вершин в норвезькому регіоні Вестланн, і є однією з найпопулярніших визначних пам’яток південного заходу країни. Вузька траса довжиною 106 кілометрів – зразок інженерного мистецтва: серпантин налічує 11 крутих поворотів. На деяких ділянках ширина дороги не перевищує 3,3 метра.

Читати  Австралійська авіакомпанія звільнить понад 2 тисячі співробітників: перевізник назвав причину

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Атлантическая дорога, Норвегия

Она простирается на 8 километров и построена специально для туристов. 12 мостов, соединяющих островки вдоль северного побережья Атлантики, это маршрут для наслаждения красотой природы, свежим ветром, ощущением свободы, и одновременно страха.Dadès Gorges, Марокко

Эта дорога в Атласских горах Марокко известна своими крутыми поворотами, непревзойденными видами и смертельной опасностью.

Читати  На Закарпатті відновили аеропорт "Ужгород": коли виконають перший рейс

Перевал Стельвио, Италия

Это наиболее извилистая дорога в Европе – она насчитывает 48 “шпилек”, в некоторых местах дорога становится чрезвычайно узкой. Она тянется зигзагом почти на 1,5 километра, а дальше идет 275 метров более пологого спуска с множеством изгибов.

Дорога троллей, Норвегия

Эта дорога лежит среди горных вершин в норвежском регионе Вестланна, и является одной из самых популярных достопримечательностей юго-запада страны. Узкая трасса длиной 106 километров – образец инженерного искусства: серпантин насчитывает 11 крутых поворотов. На некоторых участках ширина дороги не превышает 3,3 метра.

Читати  Австралійська авіакомпанія звільнить понад 2 тисячі співробітників: перевізник назвав причину

 


Fatal error: Cannot redeclare move_comment_field_to_bottom() (previously declared in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php:9) in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php on line 9