Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Фонтан Треві

Будучи в Римі, неможливо оминути найбільший фонтан. Обов’язково загадайте бажання, кинувши монетку. Однак зробити це потрібно правильно – правою рукою через ліве плече, й оберненим спиною.Також якщо хочете повернутися до Риму, то кидайте одну монетку, дві, щоб познайомитися з італійцем або просто закрутити роман. Три – весілля, чотири – багатство, а п’ять монет краще не кидати – на розлуку.

Читати  Єгипет розширив вимоги для туристів щодо тесту на коронавірус

Замок Бларні

В одну зі стін цього замку в Ірландії вбудували частину стародавнього коронаційного Скунського каменю. За легендою, той, хто поцілує його – отримає дар красномовства.

Щоправда, зробити це буде не так легко. Оскільки камінь в стіні, вам доведеться сильно нахилитися вниз, тримаючись за залізний стрижень.

Стіна Плачу

Щороку мільйони паломників з усього світу приїздять до Ізраїлю. Крім традиційного прочитання молитов біля Стіни, вони залишають між древніх каменів записки з потаємними благаннями й побажаннями, з надією, що вони неодмінно будуть почуті.

Читати  Секс у літаку: стюардеса розповіла про можливі наслідки

Будинок Пресвятої Діви Марії

В Ефесі розташоване місце паломництва християн, де є цілюще джерело. Вважається, що саме тут в останні роки свого життя мешкала Діва Марія.

Поблизу встановлені спеціальні решітки, на яких люди зав’язують вузлики й загадують бажання.

Скульптура Яна Непомуцького

Одним з найпопулярніших місць у Празі є Карловий міст, адже тут розташована статуя Непомуцького. Кажуть, якщо однією рукою взятися за нього, а іншою за собачку на рельєфах моста, то бажання здійсниться.

Читати  Відкрили перший у світі інтернет-магазин з продажу втраченого багажу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *