Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Христос з безодні, Італія

Статуя зображує Христа, що благословляє світ, з головою, піднятою догори. Через зростальну кількість корозії й ракоподібних, статуя була видалена з води та відновлена ​​у 2003. Рука, яка була відокремлена якорем, була також замінена. Статуя була повернена під воду з новою основою 17 липня 2004.Колманскоп, Намібія

Невелике занедбане поселення, що процвітало на початку 1900-их. Тоді німецькі поселенці почали тут видобуток алмазів. Приплив коштів закінчився після Першої світової, коли алмазне поле почало вичерпуватися. До 1950-их місто було повністю залишено людьми, і тепер сюди з’їжджаються тільки фотографи й туристи.

Читати  Оптимістична печера: справжня перлина Тернопільщини

Готель Салто, Колумбія

Відкрився в 1924 році поряд з водоспадом Текендама в Колумбії, для обслуговування туристів, що прибули помилуватися  водоспадом. Але його закрили на початку 90-тих, після того, як інтерес до водоспаду згас. Але у 2012 році це місце перетворили на музей.

Підводне місто в Шічені, Китай

Цьому неймовірному підводному місту – 1341 рік. Шічен, або Левине місто, знаходиться в провінції Чжецзян в східному Китаї. Його затопили в 1959 році під час будівництва ГЕС. Вода захищає місто від ерозії вітру і дощу, так що воно залишається у відносно доброму стані.

Читати  З 1 вересня українцям для поїздок у Білорусь треба буде закордонний паспорт

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *