Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Президент Володимир Зеленський вважає, що українська влада може зробити Одесу “пріоритетним курортом”, який буде привабливим для українців не менше за відпочинок у Туреччині, Єгипті, Хорватії чи Греції.Джерело: Зеленський під час Конгресу місцевих та регіональних влад 30 вересня

Пряма мова: “Сьогодні Одеса – важливий магніт для українського туризму. Це вітрина. Вона має бути безпечною. Не хочу образити одеситів, але вона повинна бути найкращою, відмитою, побудованою і прикладом привабливості України для всіх туристів, передусім для українців.

Читати  Англійські слова, які хочеться перекласти по-іншому: добірка від відомої блогерки

Якщо будуть прекрасні інфраструктурні проєкти, всі фасади, центральні вулиці й набережна в Одесі зроблені на найвищому рівні, то, я впевнений, ці гроші (туристів – ред.) не будуть їхати в Єгипет чи Туреччину, Хорватію, Грецію – ці гроші в більшості своїй будуть залишатися в Україні.  Це важливо, щоб в умовах вибору пріоритети були в Україні.

В Одесі і красиво, і смачно, і є історичний центр – не просто високі будинки й готелі, побудовані серед пустелі, а є велика історія й привабливість. Тому я думаю, що в принципі ми повинні підійти урядом до питання Одеси як такого пріоритетного курорту”.

Читати  У Китаї відомий жовтий водоспад перетворився на "нефритовий льодопад"

Деталі: Зеленський наголосив, що “це не значить не звертати увагу на інші курорти”, бо їх багато і на Західній Україні, і в центрі, і в Херсонській області.

“Але якщо сьогодні їдуть декілька мільйонів (туристів) до вас (одесити), то ми повинні зробити максимум для того, щоб ці люди не розчаровувалися, а після цього поверталися вдруге, втретє…”, – сказав президент.

Читати  На Харківщині створять експозицію просто неба демонтованих комуністичних пам’ятників

Він висловився за те, щоб попрацювати над окремою програмою розвитку для Одеси.

Зеленський наголосив, що потрібно подбати про безпеку й забезпеченість питною водою приморського міста, адже “в Одесі й області одна з найгірших ситуацій щодо питної води”.

Перед цим мер Одеси Геннадій Труханов говорив про парки й відбудову міста і сказав, звертаючись до президента: “Впевнений, що за вашої підтримки Одеська мрія стане стане національною реальністю”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *