Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Азербайджан та Грузія створили новий цікавий туристичний винний тур. Спільний маршрут буде проходити через головні виноробні регіони країн.Азербайджан вже готовий до запуску проєкту та чекає, поки Грузія завершить роботи.

Новий винний маршрут Грузії та Азербайджану

Ініціатором створення винного маршруту Iter Vitis Azerbaijan став Азербайджан, про це повідомив Інтерфакс-Азербайджан глава сектору розвитку туристичної продукції Бюро по туризму Азербайджану Шаріфа Гасанова.

Читати  Національний авіаперевізник з'явиться вже цього року, – Зеленський

Через пандемію COVID-19 країни почали працювати над відновленням потоку туристів та розробили цей унікальний тур. Шлях буде пролягати через винні міста Баку, Шемаха, Ісмаїли, Габала, Шекі, Гейгель, Шамкір, Гянджа і Товуз. У рамках туру передбачена дегустація вин, місцевих сортів винограду та знайомство із національною виноробною культурою Азербайджану та її особливостями.

Читати  Сотні блакитних бурульок: в Румунії замерз термальний водоспад
З 2009 року Iter Vitis є сертифікованим маршрутом Ради Європи. Він популяризує культуру виноробства та місцевих пейзажів. Цей проєкт дозволяє мандрівникам відкривати віддалені куточки від Кавказу до західноєвропейських виноградників, дізнаватися про методи вирощування, зберігання та транспортування, а також познайомитися з цікавими історичними фактами та легендами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *