Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Упродовж жовтня на вулицях Києва та у метро демонструватиметься реклама польського міста Лодзі.

Акція спрямована на приваблення більшої кількості українців до польського міста – з туристичною метою і для працевлаштування.Реклама з’явиться у метро, центрі Києва та на під’їзних шляхах до столиці. Кампанія, яка розпочнеться 1 жовтня і триватиме впродовж місяця, має на меті підтримати запроваджене з 20 вересня пряме авіасполучення між Києвом то Лодзем.

Читати  Google назвала найпопулярніші серед українців природні парки та заповідники

За інформацією туристичної організації Лодзі, бюджет кампанії становитиме 100 тис. злотих (близько 700 тис. грн). В її межах буде також створено україномовну інтернет-сторінку, де розповідатиметься про історичні пам’ятки міста, можливості бізнес-співпраці та працевлаштування.

Як зазначив голова туристичної організації Лодзі Томаш Королевський, Київ удвічі більший за Варшаву і має велику купівельну спроможність. “Я вірю в цей ринок», – підкреслив він.

Читати  Аквапарк у Польщі пропонує місяць безкоштовних розваг: за яких умов

Згідно з даними Управління соціального страхування (ZUS) Польщі, у Лодзькому воєводстві на цей час легально працевлашновано близько 45 тис. громадян України. Однак загалом у регіоні може проживати понад 100 тис. українців.

У Лодзі проживає близько 700 тис. людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *